Referencje prywatne

Weronika i Mikołaj

Kasia i Mitch

https://www.youtube.com/watch?v=zoupq-_mvsw

Madzia z mężem

Karolina i Miguel

Ania i Jarek

Karolina, Kuba i tata 🙂

Agnes i August

Agnieszka i Marcin

Katie i Piotr

Emilia i Wojtek

Magda i Paweł

Basia i Johan

Ania i Hubert

Dziękujemy za super impreze weselna. Goscie sa zachwyceni i bardzo chwala, dawno sie tak nie bawili :) Na pewno bedziemy polecac Cie znajomym i innym :)  Poprawiny byly OK, ale bez porównania…

Twoje wykonanie 100% lepsze :)

Za co serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy

Ania i Hubert

Gosia i Maciek

Przed weselem stanęliśmy przed wyborem oprawy muzycznej naszego przyjęcia. Początkowo nie braliśmy pod uwagę niczego innego niż tradycyjnej kilkuosobowej orkiestry. Jednak na szczęście natrafiliśmy w Internecie na stronę dj4u.pl. Szybka lektura strony, przeglądnięcie referencji i zdjęć z prowadzonych imprez i już nie mięliśmy wątpliwości.

Skontaktowaliśmy się jeszcze tego samego dnia, szczęśliwie Piotrek miał jeszcze wolny termin, później rzeczowa wymiana korespondencji mailowej o naszych oczekiwaniach, a następnie miłe spotkanie osobiste w celu „dogadania” szczegółów.

Początkowo, wiele osób ze zdziwieniem pytało nas – „to nie będzie orkiestry?”, „robicie dyskotekę zamiast wesela?”. Po weselu natomiast, najczęstszym pytaniem było – „gdzie znaleźliście tego świetnego Dj-a?”, a do dnia dzisiejszego, wspominając przyjęcie, goście wychwalają Piotrka pod niebiosa.

Piotrek, zapewnił fantastyczną zabawę nam, a przede wszystkim naszym gościom weselnym. Odpowiednio dobrana muzyka powodowała, że nikt nie podpierał ścian, a wszystkie pokolenia wspólnie bawiły się na parkiecie. Zabawy proponowane przez Piotrka, rozkręcały nawet najbardziej zatwardziałych gości. Cała impreza była poprowadzona z odpowiednim wyczuciem chwili – były momenty śmieszne, wzruszające, był czas na zabawę i odpoczynek. Umiejętności interpersonalne Piotrka, jego otwartość i osobowość w połączeniu z profesjonalnym sprzętem, spowodowały że nasze wesele było wyjątkowe i niezapomniane, za co mu serdecznie dziękujemy. Polecamy każdej niezdecydowanej parze!

Gosia i Maciek

Weronika i Damian

Ta wyjątkowa impreza zdarza się raz w życiu, a udane wesele zapisuje się w pamięć na długo, dlatego tak ważne jest aby wszystko było „dograne”. Nasze wesele było wspaniałe, a wszystko za sprawą idealnego Dj-a – wodzireja. Piotr bardzo dobrze potrafił poprowadzić zabawę, dopasować muzykę dla kilku pokoleń gości, tak aby wszyscy wytańczyli się do rana.

W swoim asortymencie muzyczno-płytowym ma tyle utworów, że wesele mogłoby trwać 3 dni i tak nie usłyszelibyśmy wszystkiego. A dedykacje? Na życzenie  – do wyboru, do koloru zagra wszystko co Wam przyjdzie do głowy nawet na poczekaniu. Dodatkowo ciekawe konkursy i zabawy idealnie przeplatały się z tanecznym maratonem i przynosiły „ubaw po pachy” wszystkim gościom.

Nasze wesele trwało do samego rana, zmęczeni czekaliśmy by pożegnać wszystkich gości, którym wcale nie spieszyło się do wyjścia. Niektórzy już nawet zrzucali niewygodne buty, ale nie odpuścili ani kawałka zabawy.

Wszystkim, którym zależy na dobrej tanecznej zabawie, ciekawych konkursach prowadzonych na wesoło, ale i ze smakiem – polecamy gorąco Piotra – nie tylko Wy będziecie zadowoleni, ale co najważniejsze – również Wasi goście. A to bardzo miłe usłyszeć na drugi dzień „to najlepsze wesele na jakim byliśmy”!

Wojtek i Madzia

My też chcieliśmy Ci coś od siebie napisać…

Dzięki za bardzo udaną imprezę… Bawiliśmy się na własnym weselu naprawdę wspaniale, a Ty masz w tym znaczący wkład :-) Puszczałeś fajną muzykę i potrafiłeś rozruszać zabawami całe towarzystwo (także to starsze). Organizacyjnie w czasie imprezy też nas niewiele interesowało, uzgadniałeś przebieg z kuchnią, a nam pozostała sama zabawa :-) Szczerze mówiąc to nie sądziliśmy, że wesele w niedzielę będzie trwało aż do 5. Było widać, że muzyka i DJ-owanie jest Twoją pasją i że na prawdę lubisz to, co robisz, a do tego profesjonalnie :-) I tak trzymaj, to każda prowadzona przez Ciebie uroczystość będzie na wysokim poziomie i sprawi radość uczestnikom, a Tobie satysfakcje :-)

Beata i Jarek

Rezerwowa piosenka na pierwszy taniec była lepsza od tej wybranej :) Dziękujemy za rozkręcenie nam wesela. Wszyscy naprawdę świetnie się bawili. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i dzięki za podrzucenie nas do domku :)

Pozdrawiamy

Beata&Jarek

Ania i Dominik

5+ dla tego Pana, za znakomitą imprezę weselno-sylwestrową ;) Pomimo podeszłego już wieku Pana Piotra ( ;P ), wierzymy, że nadal może się rozwinąć w swoim fachu i kiedyś zasłużyć na 6, dlatego wystawiamy tylko skromne”5+” :D Gorąco polecamy, pełna profeska ! Raz jeszcze dzięki Piotrek ;) Pozdro !

Renata i Maciek

Wesele odbyło się w restauracji Azalia pomimo wielkiego dylematu DJ czy orkiestra postawiliśmy na pewnego „konia” i się nie zawiedliśmy. Było to pierwsze wesele w rodzinie poprowadzone przez DJa.  21.08.2010 odbędzie się kolejne naszego kuzyna i oczywiście wiemy kto je poprowadzi :)

Dziękujemy

Aneta i Janusz

Dziękujemy serdecznie Panu Piotrowi za poprowadzenie naszego wesela w Woli Kalinowskiej.

Impreza naprawdę udana a goście zachwyceni, konkursy na poziomie, świetne wyczucie jeśli chodzi o muzykę.

Kasia i Paweł

Dziękujemy serdecznie za świetnie przeprowadzona imprezę. Profesjonalne podejście do pracy i bardzo miły kontakt. Znakomite połączenie dostarczanych otworów z wyborem własnym, który sprawdził się bardzo dobrze i zapewnił wyśmienitą zabawę dla przedstawicieli wszystkich pokoleń. Znakomicie wczucie się w atmosferę imprezy poprzez poprowadzone zabawy, dedykacje i zapowiedzi. Zdecydowanie polecamy!

Gosia i Gerard

Witamy,

Jeszcze raz chcemy podziękować za wspaniałe prowadzenie Naszej imprezy. Przesyłamy kilka fotek do załączenia w Twojej galerii na stronie internetowej.

Pozdrawiamy serdecznie

Gosia i Gerard

5/5 - (14 votes)

dj na wesele Kraków auto ślubne

 

TOP