dj instrumenty


 


Bębny

Jeśli jesteś wielbicielem afrykańskich brzmień albo po prostu lubisz dobre rytmy – ta oferta jest specjalnie dla Ciebie. Niestandardowe instrumenty w połączeniu z manualnymi zdolnościami wybitnego perkusisty przeniosą Cię w nastrój rodem ze starożytnych ceremonii.

Nasz specjalista od bębnów to zafascynowany etniczną muzyką perkusyjną, uwielbiający brzmieniowe i formalne eksperymenty, pełen entuzjazmu młody człowiek. Umiejętnie podkreśla charakter każdej zabawy. Łączy style, gatunki, otacza je zróżnicowanym rytmem i przyjemnym, organicznym brzmieniem. We współpracy z DJ’em przenosi nas w odległe zakątki kuli ziemskiej i nadaje każdej imprezie nutkę tajemniczości.


Saxofon

Sam DJ to dla Ciebie za mało? Chcesz czegoś więcej? Tak się składa, że mam ofertę specjalnie dla Ciebie. Na życzenie moich klientów zapraszam do współpracy wyjątkowych ludzi, pasjonatów, a zarazem profesjonalistów – wirtuozów muzyki rozrywkowej.

Twoją imprezę może urozmaicić niezwykle utalentowana saksofonistka, absolwenta Krakowskiej Akademii Muzycznej na wydziale jazzu. Znakomicie łączy różne style muzyczne, umiejętnie wprowadzając klimaty smooth-jazzu, popu i funky. Ma na swoim koncie wiele lat doświadczenia i współpracy z wybitnymi postaciami sceny muzycznej. Nasz duet każdą imprezę przemieni w elektryzujące wydarzenie.


Skrzypce

Idealne rozwiązanie dla wielbicieli żywych, klasycznych instrumentów. Romantyczny dźwięk skrzypiec nadaje każdej uroczystości niezwykłego, eleganckiego i ponadczasowego nastroju.

Świetnie wykształcona skrzypaczka, posiadająca doświadczenie w różnych gatunkach muzycznych, współpracująca z wieloma krakowskimi zespołami, osoba obdarzona niezwykłym talentem – to obowiązkowy punkt nie tylko przyjęć weselnych. Nasza współpraca na scenach wielu imprez owocuje niezapomnianym klimatem i wrażeniami. Połączenie elektrycznych brzmień z muzyką żywego instrumentu to mieszanka idealna na każdą okazję.


 

 

4.9/5 - (14 votes)

dj na wesele Kraków auto ślubne

 

TOP